Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Spor Dünyası > Futbol | Diğer Futbol Kulüpleri > Fenerbahçe

Fenerbahçe Ne Mutlu Seni Sevene

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 13.11.2013, 19:48   #81
Ekin
Başına Buyruk

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Fenerbahçe 2 - 0 Galatasaray Derbisi

Rövanştada burdayız
Eski 13.11.2013, 19:51   #82
Slower
Süper Üye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zorba Mesajı göster
Mecnun Bilseydi Fenerbahçe sevgisini
Sever miydi hiç Leyla zillisini =)
Yaz abicim canın sağolsun Fenerbahçe aşkı için sürgüne de gideriz süngüye de çekiliriz

Baroni'yi en çok kınayanlardanım. Dalga yada alay değil. Zaten Fenerbahçe'me yakıştırmadığm biri kendisi. Ceza verilmesi gerekir kendisine. Sonuç olarak birilerinin değer verdiği bir şeye başkalarının saygıszlık yapmaması lazım.
Go Home BARONİ...
Gs formasını sortunun içine soktuğu için öyle diyorsan, Brezilya liginden maçlar izle orada onu hepsi yapıyor şortun cebi yok değil mi? baktılar Fenerbahçe kral gibi top oynuyor eleştirecek bir şey yok onu attılar ortaya.

Gerçek Fenerbahçeli o kutsal formayı giyen hiç bir oyuncusunu ayırt etmez hepsi bizim canımız
Eski 13.11.2013, 20:31   #83
Dilaver
Müdavim

Slower, Fenerbahçe'nin futbolunu ya da maçın skorunu Baroni'nin bu hareketi ile karalayacak kadar alçalmaz bir GS'lı taraftar..
Aleks'i hiç görmedim ben bunca sene, bir formayı orasına soksun??.. Bana Baroni dışında Türkiye'de bir tane Brezilyalı futbolcu söyle bu hareketi yapan?? Aurello ?? Brezilya lı bir çok futbaolcu derbilerde oynadı.. Tek bir isim söyle bana, senin görüşüün kabul edicem..

Brezilya ligi falan deyip hareketi normal gösterip, bu tip olaylara prim vermek yanlış olur kanımca..

Aslında bu nasıl bir savunma mekanizması deyip ben sorguluyorum şimdi bu mesajını..

Gerçek Fb li hiç bir oyuncuyu ayırt etmez derken, bu senin kendi varsayımın.. Bir Fb yöneticisi''derhal takımdan gönderilmeli, dedi.. Bu da başka bir varsayım ...

Bence bu yorumun centilmence değil..

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
2 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 13.11.2013, 21:30   #84
Zorba
F£N£RBAHÇ£

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Gs formasını sortunun içine soktuğu için öyle diyorsan, Brezilya liginden maçlar izle orada onu hepsi yapıyor şortun cebi yok değil mi? baktılar Fenerbahçe kral gibi top oynuyor eleştirecek bir şey yok onu attılar ortaya.

Gerçek Fenerbahçeli o kutsal formayı giyen hiç bir oyuncusunu ayırt etmez hepsi bizim canımız
Burası Brezilya. Bak geçen maçta Muslera bi an olsun bırakmadı FB formasını. Baroninin yaptığı oydu. Bence art niyetti.
Sevmiyorum zaten kendisini. Fenerbahçeliliğimi kimse sorgulayamaz bu konuda uyarıyım.
Fenerbahçe'ye yakışan (hal, hareket ve oyunuyla) herkesi bağrıma basarım. Görüşlerim sabittir her zaman. Paranı alıyorsan hakkını vericeksin. Giydiğin formanın etik kültürüne saygı göstereceksin..
Eski 13.11.2013, 23:08   #85
Slower
Süper Üye

Maçtan bir gün sonra kadıköyde gördüm baroniyi ailesiyle birlikte fotoğraf çekindik o kadar
beyefendi efendi bir insan olamaz bence yaptığında art niyet yoktu. Güney amerika
insanı bize göre rahat kendi kültürümüze göre değerlendirmemek lazım

Dilaver Alex yaptımı demişsin; odasında koskoca fenerbahçe başkanının önünde ayak ayak
üstüne atıp elinde twetle uğraştığı için kovulmadımı ha buda alexin saygısız olduğunu
göstermez dediğim gibi brezilya insanı bize göre biraz daha rahat.

Baroni yıllarca hizmet verdi takımımıza yeri geldi attığı gollere hep beraber kalkarak
goooll diye bağırdık zorba giydiği forma sıradan bir forma değil FENERBAHÇE forması
sahip çıkmak lazım oyuncumuza ama senin görüşün öyledir bir şey diyemem.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
2013, derbisi, fenerbahçe, galatasaray, galatasaray-fenerbahçe, saat1900

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)