Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 12.11.2020, 16:30   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Benleriniz Karakterinizi Ele Veriyor! İşte İlginç Bir Kişilik Testi

Benleriniz Karakterinizi Ele Veriyor! İşte İlginç Bir Kişilik Testi

Vücutta yer alan benler çoğu kimse için merak konusudur. Genellikle herkes vücuttaki bu benlerin bir anlamı olup olmadığını, ne anlama geldiğini merak ediyor. Peki vücuttaki benlerin anlamı nedir? Vücutaki benler ne anlama gelir?

Vücuttaki benlerin bir anlamı olup olmadığı, ne anlama geldiği bir çok kişi tarafından sıkça internette araştırılıyor. Çünkü insanlar vücutlarında yer alan benlerin ne anlama geldiğini bilmek istiyor. Peki vücuttaki benlerin anlamı nedir? Vücuutaki benler ne anlama gelir? Vücuttaki benler tehlikeli mi? Tüm cevaplar haberimizde...

Şakaklardaki benler

Şakaktaki ben, seyahat fırsatları ile ilişkilidir. Eğer bu bölgede bir beniniz varsa, önünüze seyahat edecek bir fırsat çıkacak demektir. Bir iş imkânı ya da sadece eğlence amaçlı olabilir.

Kaşlar arasındaki benler

Bu bölgedeki benler, kariyer gelişimi ve yükselme ile ilişkilidir. Yani terfi, maaşta artış ya da bu minvalde bir şeylerle karşılaşacağınız anlamına gelir.

Göz ve kaş arasındaki benler

Bu bölge, evinizle ilişkilidir. Gözünüz ve kaşınız arasında ben varsa eğer, uyum sağlayabilen bir insansınız demektir. İnsanlarla aranız iyidir ve lider pozisyonlar üstlenebilirsiniz.

Elmacık kemiğindeki ben

Elmacık kemiği üzerinde bene sahip olmak, iş yerinde güçlü bir pozisyona gelmeniz ve servetinizin artması demektir.

Üst dudaktaki ben

Üst dudağınızda ben olması, en çok yiyecek ve giysiler konusunda endişelendiğiniz anlamına gelir. Kişilerarası becerileriniz gelişmiştir ve arkadaşlarınız arasında popülersiniz.

Avuç içlerindeki benler

Avuç içinde ben olması, asla para sıkıntısı çekmeyeceğiniz anlamına gelir. Zeki ve hırslısınız; kolaylıkla lider bir pozisyona gelebilirsiniz. Elin üzerinde ben olması ise finansal becerilerinizin güçlü olduğunu, ekonomi konusunda yetenekli olduğunuzu gösterir.

Omuzda bulunan ben:

Duyarlı çalışkan aşırı sorumluluk sahibi insanlara işaret eder.

Ayaktaki benler

Ayak tabanındaki benler, sıklıkla seyahat ettiğinizin, değişik mutfaklardan keyif aldığınızın vs işaretidir. Aynı zamanda da iş yerinde popülersiniz; iyi bir lider olabilir, sorumluluk alabilirsiniz.

Yanaklarda bulunan ben:

Çok ciddi ve hayatta maddi amaçlar peşinde olmayan çalışkan insanları işaret eder.

Çenede bulunan ben:

Sevecen ve yardımsever insanları işaret eder. Bu tip insanlar her ortama ayak uydururlar. Ayrıca dürüst ve kendini adamış çalışanlardır. Her türlü sorumluluğu almaya isteklidirler.

Kulakta bulunan ben:

Şanslı olurlar.

Dirseklerinde bulunan ben:

Seyahati seven maceracı ve cesur insanlardır.

Göz çevresinde bulunan ben:

Dürüst, güvenilir ve samimi ve gözlemci insanlara işaret eder.

Burunda bulunan ben:

Samimi arkadaşlara sahip, çalışkan meraklı insanlara işaret eder.

Boyun bölgesinde bulunan benler:

Ön tarafında bulunan ben beklenmeyen iyi talihi, arka tarafında bulunan ben mantıksız davranışları işaret eder.

Kaş civarında bulunan ben:

Çok aktif bir hayata sahip , sürekli koşturmacılı bir yaşam içinde olan kolay yılmayan insanları işaret eder.

Alın bölgesinde bulunan ben:

Başarılı ve oturaklı bir hayatı işaret eder.

El bölgesinde bulunan ben:

Yetenekli ve hayatta başarılı insanları işaret eder.

Kalça bölgesinde bulunan ben:

Halinden memnun, esnek ve iyi huylu insanları işaret eder.

Göğüs bölgesinde bulunan ben:

Erkekte kararsız bir yaşamı kadında sosyal kaygılara işaret eder.

Bilekde bulunan ben:

Tutumlu, güvenilir ve marifetli insanlara işaret eder.

Göbek bölgesinde bulunan ben:

Hayatta başarılı ve iyi bir eş ve çocuklara sahip kişileri işaret eder.

Kollarda bulunan benler:

Kişinin çok kibar olduğuna ve mutlu bir evlilik hayatı olacağına işaret eder. Dirsek bölgesine yakın ise erkek hayatla çok mücadele edecek ve genç yaşta dul kalabileceğine işaret olabilir.

Parmaklarda bulunan ben:

Genellikle hileci ve her konuda aşırıya kaçan insanları işaret eder.

Ayak bölgesinde bulunan ben:

Rahatına düşkün insanları işaret eder. Sağlıklı kalmak için egzersize ihtiyaç duyarlar.

Topuk bölgesinde bulunan ben:

Kolaylıkla düşman edinebilen ve arkadaşlarını kaybeden insanları işaret eder.

Kaynak
Eski 12.11.2020, 17:30   #2
OkyanusunKalbi
WoodStock

Standart Cevap: Benleriniz Karakterinizi Ele Veriyor! İşte İlginç Bir Kişilik Testi

Oturdum, tek tek neremde ben var saydım; hem de tek tek alıntı yaparak yazdım; hepsi gitti. Telefondan zor oluyor ya.
Benlerimize bakılırsa ne kadar çok karakteristik özelliklerimiz varmış. “Melek miyim ben yahu“ diyerek koltuklarım kabardı iyi mi. Oysaki benlerimi hiç sevmem, kalçamdaki bir beni geçen sene rahatsız ettiği için lazerle yaktırmıştım. Beyaz tenli olunca işimiz çok zor oluyor. Benidir çilidir uğraşıp duruyoruz. Ee bide Marliyn monroe Türkan Şoray’ın benleri sayesinde seksilik kazandırıyorlar şu benlere.
OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 12.11.2020, 18:13   #3
Canan
Çiçekci kız

Standart Cevap: Benleriniz Karakterinizi Ele Veriyor! İşte İlginç Bir Kişilik Testi

Koltuk altımın içe doğru kısmında var bir tane ben. O kadar güzel ki... keşke omzumun arkasına bakan kısmında olsaymış derim bazı bazı

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
benleriniz, karakterinizi, kişilik, testi, veriyor, İlginç, İşte

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)