Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 10.02.2021, 21:56   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Fatih Altaylı, O Görüntülere İsyan Etti:Ağlamamak İçin Kendimi Zor Tutuyoru

Fatih Altaylı, O Görüntülere İsyan Etti: Ağlamamak İçin Kendimi Zor Tutuyorum

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Boğaziçi Üniversitesi öğrencileriyle ilgili "Gece vakti gelir işi bitiririz" diyen Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Cevdet Kılıç'a değinerek "Anlayın memleketin halini" dedi.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugünkü yazısında Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerini "Biz eylem falan yapmayız. Biz gece vakti işi bitirir ertesi gün işe gideriz bilin istedim" diyerek tehdit eden Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı ve üniversite genel sekreteri Prof. Dr. Cevdet Kılıç'a değindi.

Cevdet Kılıç'ın Facebook hesabındaki bir fotoğrafı paylaşan Altaylı şunları yazdı:

"Bir fotoğraf bazen milyonlarca kelimeyi anlatır.

Bu fotoğraf da öyle.

Burada ortada gördüğünüz, Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi gençleri "Gece vakti gelir işi bitiririz" diye tehdit eden kağıt üzerinde akademisyen kişi.

Anlayın memleketin halini.

Acaba bu fotoğrafı Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri çektirip yayınlasaydı bazı bakanlarımız ne derdi çok merak ediyorum.

ŞEHİT ÇOCUĞUNA HAKARET

Ve bunları gördükçe, hele bir de Tüylü Mikrofon'da izlediğim, üniversite okuyanlara hakaret eden, meydan okuyan, şehit çocuğunu üniversite okuduğu için suçlayan, üniversite mezunlarını bu ülkenin asalakları olarak nitelendiren yaratığı dinleyince kahroluyorum.

Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.

Geleceğe bakarak umutlu olmaktır insanı insan yapan.

Ne yazık ki, artık olamıyorum."

KAYNAK

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
ağlamamak, altaylı, etti, ettiağlamamak, fatih, görüntülere, için, isyan, kendimi, tutuyor, tutuyoru, İçin, İsyan

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler