Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi > Serbest Kürsü

Serbest Kürsü Her konuda tartışma açılan konular burada

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 27.12.2014, 18:04   #1
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Günaydin Türkiyem, Günaydin Ic Savas.

Milleti ayirtip, Devletin icinde Devlet kuranlar artik Kinalari yakabilirler, Kansiz yerlerini bulabilirlerse!.

PKK-Hizbullah çatıştı polis sokağa giremedi

Şırnak'ın Cizre ilçesinde PKK'nın gençlik örgütü 'Yurtsever Demokratik Gençlik Hareketi' (YDGH) ile Hizbullah'a yakın Hür- Dava Partisi (Hüda-Par) üyeleri arasında çıkan silahlı çatışmada, 2 kişinin öldüğü 3 kişinin de yaralandığı açıklandı.

Polis panzerleri sokaklara kazılan hendekler nedeniyle çatışmaya müdahale etmekte zorlandı. Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek, Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde 2 kişinin öldüğü 3 kişinin de yaralandığı olayların çözüm sürecini provoke etmeye yönelik olduğunu söyledi.

İŞTE SİLAH SESLERİNİN SUSMADIĞI O ANLAR:

Cizre'nin Nur Mahallesi'nde sabaha karşı saat 03.00 sıralarında karşılaşan iki grup arasında çıkan tartışma, kısa sürede uzun namlulu silahlların kullanıldığı çatışmaya dönüştü.

İki grup sokak aralarında uzun namlulu silahlarla birbirine ateş etti. Her iki grubun taraftarlarının da olaya katılması üzerine çatışmalar büyüdü.

YDHG'lilerin uzun namlulu silahlarla Hüda-Par üyesi olan kişilerin evlerini kuşattığı ve çatışmaların devam ettiği öne sürüldü.

Çatışmalar özellikle Nur Mahallesi'ndeki bazı sokaklarda yoğunlaştı.

Çatışmaya müdahale etmeleri için polis ekipleri sevk edildi. Çok sayıda polis panzeri YDGH üyeleri tarafından daha önceden kazılan hendekler nedeniyle çatışmaların olduğu sokaklara ulaşmada zorlandı.

Cizre'deki işyerleri bugün açılmazken, evlerinden çıkanlar Nur Mahallesi'ndeki çatışmaları uzaktan izlemeye çalıştı. Şırnak Valiliği ise yaptığı açıklamada, Cizre'de çıkan olaylarda 2 kişinin öldüğünü, 3 kişinin de yaralandığını açıkladı.

Odatv.com

Ic Anadoluda, "Askeri Katliamlari" hep Hedef alipta, Hükümete cikisan, Askeri Koguslara hapsedenler, acaba simdi sucu kime verecek?.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 27.12.2014, 20:06   #2
Asena
» Memleket Delisi «

Standart Cevap: Günaydin Türkiyem, Günaydin Ic Savas.

Neden üzülmedim acaba?
Irkcıyım ben.
Eski 27.12.2014, 23:12   #3
Tntcool
Kelebek gibi uçar, arı gibi *******...

Apaçilerle Siyular birbirine girmiş, süvari birliği bindikleri develere hendek atlatamamış, çatışma uzamış

Bu arada sözde Texas cumhuriyetinin bayrağı da gönderdeydi...

Nilgün MARMARA
2 Üyemiz Tntcool'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 28.12.2014, 00:15   #4
Insanlikarayan
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Bence en ufak bir sorun yok...

Elimde olsa iki tarafa da helikopterlerle bol bol silah ve cephane yardımı yapardım.
Icindeki Paraleli görebiliyormusun?.

Aynisini senelerden beri, Suriyede yapmadilarmi?.
Yeniden bir birilerini Gebertemediler, daha kötüsü ortaya cikip, Isid Dogdu.
Misirdan Türkiyeye sicrayan Salafi kardeslerde, Isid´i desteklemis olsalarda, bu Savasin magdurlari Cocuklar oldu.

Resimde görünen Oyuncak Bebek degil, Türkmen Kizi!.

Hz.Muhammedde, 9 Yasinda Kizla evlendi diye, Hocalarinin Nikahinli Cocukla Evlenen Sapik!.

Birde bu resimler AKP´nin önüne koyuldugunda, "Yok öyle birsey", Cocugu Ödüllendirmek icin, yanina cagirmisti diye Reklam yapiyordu su AKP!.

Hadi Ödülü aldigi icin, gözyaslari döküyorduda, Pek iyide, neden bu Sapigin Kafasi sonradan Kesildi?.

Bir ay sonra, onlar icinde iyi Reklam olmadigini anlayanlar, Onunda Kafasini kestiler.
Iyi güzelde, 9 Yasindaki Karisindan acaba ney oldu?.
Onun üzerine Habere Rastliyamadim.

Birde üzerine, bunlari Destekleyenler!.

Cocuklar Uyurken Sessiz kalinirdi´ya, burada dahada ileriye gitmisler!.

Resimleri Türkmeneli sayfalarindan almistim.
Onlarda, sanirsam Isid´in sayfasindan almis olabilirler.

Kuzey Irakta, Kamplarda yetersizlik yüzünden, hergün Türkmen Cocuklari Ölüyor.
Yazin sicakliktan, Cölde susuzluktan ölürlerken, kisin simdide, Van Depremi magdurlari gibi, soguklardan ölmekteler.

Yüzbinlerce Türkmen, Evlerini Terketmeye mecbur birakilmis, bir zamanlar Dogu Anadoluda Türklerin Öldürüldügü gibi, simdi Kuzey Irak´i Kürtlestirme cabalarinla, Türkmenler katledilmekte!.

Almanyada yasayan bir Trakyali olarak bunlara gözlerimi kapatamiyorum iste.

Osmanliyimi istiyorlar?.

Elimde olsa, Trakya Daglisi olarak, Yeni Ceri kiyafetine girip, Yemen´e kadar yürürdüm.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
günaydin, kişinin, polis, savas, türkiyem

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)