Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Güzellik ve Moda > Kadınlara Ait Güncel Konular

Kadınlara Ait Güncel Konular Bizimle olmuyor demeyin. Biliriz biz olmadan hiç olmaz

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 20.04.2010, 11:21   #1
YaSmiN
Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Erkeklerin Hakkınızdaki İlk 4 Yargısı

Erkeklerin Hakkınızdaki İlk 4 Yargısı

Erkekler, hiç de hazırlıklı olmadığımız bazı şeylere dayanarak hakkımızda acele kararlar verebiliyor. Sonuç ne kadar doğru ne kadar yanlış, bu onlar için genellikle pek de önemli değil.

Sizi nasıl yargılıyor?

Bir erkek sizinle tanıştığında, en mükemmel tavrınızı takındığınızı ve bunun belli bir süre devam edeceğini bilir.
Bu yüzden, bazı karakteristik özelliklerinize bakarak ilişki içinde nasıl biri olacağınıza dair kafasında bir sekil çizer, işte ona düşündüğünüzden daha çok fikir verecek dört şey.

1) Arkadaşlarınız

Harika giyinip en güzel gülüşünüzü takınarak ilginç bir sohbet konusu açabilir ve hatta bunun için çabalıyor olabilirsiniz. Ama bunu arkadaşlarınız için yapamazsınız. Erkekler arkadaşlarınıza sizin kişisel özelliklerinizi taşıyan temsilciler olarak bakarlar. 26 yaşındaki Selim "Barda çok tatlı bir kızla tanışmıştım. Biraz konuştuktan sonra arkadaşlarının yanına gitmemizi önerdi. 10 dakika içinde onların dedikodudan başka bir şeyden anlamayan insanlar olduklarını fark ettim ve oradan hızla uzaklaştım" diye anlatıyor. Eğer arkadaşlarınız sizin o erkeği elde etme konusundaki çabalarınızı önemsemiyorsa, görüşmelerine engel olmaya bakın.

2) Gülüşünüz

Erkekler eğlenceli yönleriyle gurur duyarlar ve bu nedenle esprilerini anlayabilecek kadınlarla birlikte olmak isterler. Yine de onların yanında aşırı kahkahalar atmaktan kaçının. 27 yaşındaki Aykut, "Sürekli gülme krizine giren bir kızla çıkmıştım. Hiç de komik değildi. Durum o kadar sinirlerime dokundu ki, erken ayrılmak için bir bahane yaratıp kaçtım" diye anlatıyor.

3) İçki Seçiminiz

Şarap, bira ve kokteyl içmenizin hiç önemi yok. Önemli olan, o içkiyi seçmenizin ilgi uyandırıcı bir sebebi olması. Üzgünüz, sarhoş olmak istemeniz bu sebeplerden biri sayılmıyor. 27 yaşındaki Sedat "Birayı çok seven bir kızla çıkmıştım. İçtiği markayı neden daha popüler bir markaya tercih ettiğini söylediğinde ona aşık oldum" diye itiraf ediyor. Seçiminizi savunmanız neyi sevdiğinizi bilecek kadar zeki olduğunuzu gösterir.

4) Cep Telefonu Kullanma Alışkanlığınız

Onunla beraberken cep telefonunuza bir mesaj geldiğinde yaptığınız şey, ileride sevgiliniz olduğunda bu konuda nasıl davranacağınızın sinyallerini verir. 33 yaşındaki Yaman "Harika bir kızla çıkmıştım. Telefonu çaldığında cevap vermeden sessize almayı tercih etti. Bu da, o andaki önceliği olduğumu göstermesi açısından çok önemliydi. 'İşte birlikte olunabilecek bir kız buldum' diye düşünmüştüm" diye anlatıyor.

Erkekler Konuşuyor

Her zaman saklarım...

- Kız arkadaşım olduğunu söylemem. O anda yaşadığım ilişkiden daha iyisi olabilecek potansiyel bir sevgiliyi riske atmak istemem. Taner, 25

- Ne kadar basit şeylerden hoşlandığımı bilmesini istemem. Yaklaşık 5.000 tane çizgi romanım var. Kızların bundan hoşlanacağını düşünmüyorum. Mehmet, 22

- Benim olmayanı arzulama huyumu her zaman saklarım. Bir kızı elde ettikten sonra ondan soğuyabiliyorum çünkü. Ali, 29

- İlk birkaç buluşmada hemen fiziksel yakınlaşma istemem. Yatak odasına girmeden önce ne tip biriyle ilişki içinde olduğumu anlamam lazım. Halil, 30

- Bir kadına ondan ne kadar hoşlandığımı hemen söylemem. Çünkü bunu bana karşı koz olarak kullanabilir ve hislerimle oynayabilir. Demir, 27

Kaynak: Cosmopolitan
12 Üyemiz YaSmiN'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.04.2010, 11:42   #2
Esmeralda
« Gamlı Baykuş »

Standart Cevap: Erkeklerin hakkınızdaki ilk 4 yargısı

Sevgili olabilecek bir potansiyel görmüyorum kendimde

Değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etmek için SABIR,

İkisi arasındaki farkı bilmek için AKIL ver…....
4 Üyemiz Esmeralda'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.04.2010, 12:12   #3
SanaL
Uzman Üye

Aman diyim kızlar bu tür dergilere çok kaptırmayın kendinizi, orda yorum yaptığı söylenen erkekler var ya ( Selim, Aykut, Mehmet, Rıza, Cevdet, Babür, v.s.. ) onlar aslında yok hepsi yalan , oturuyor bitane yazar kendi ne düşünüyorsa yazıyor , birde sanki bu konuyu araştırıp röportaj yapmış gibi yazıyor oraya
Eski 20.04.2010, 12:49   #4
ReaL
Deniz Sevengillerden

Alıntı:
Benim olmayanı arzulama huyumu her zaman saklarım. Bir kızı elde ettikten sonra ondan soğuyabiliyorum çünkü. Ali, 29
Ali, amma yaramaz adammış he...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
5 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 20.04.2010, 13:25   #5
SuLTaN
Fosforlu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Beyazqece Mesajı göster
Kız arkadaşım olduğunu söylemem. O anda yaşadığım ilişkiden daha iyisi olabilecek potansiyel bir sevgiliyi riske atmak istemem. Taner, 25

- Benim olmayanı arzulama huyumu her zaman saklarım. Bir kızı elde ettikten sonra ondan soğuyabiliyorum çünkü. Ali, 29

Bunlar esefle kınıyorum
Çok saçma sapan hareketler bunlar
Eski 22.04.2010, 19:51   #6
backschool
Uzman Üye

Her zaman saklarım...

- Kız arkadaşım olduğunu söylemem. O anda yaşadığım ilişkiden daha iyisi olabilecek potansiyel bir sevgiliyi riske atmak istemem. Taner, 25

Bunu beğendim ben ya beğenmemem lazım ama çok beğendim =)

backschool'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 22.04.2010, 20:17   #7
saya35
Uzman Üye

Alıntı:
Seçiminizi savunmanız neyi sevdiğinizi bilecek kadar zeki olduğunuzu gösterir.

bu gerçekten çok dogru & etkili bir durum test edildi onaylandı..........

saya35'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 22.04.2010, 20:20   #8
Kartal
Müdavim

Kadınlara ait yere girdik yanlışlıkla

Ben buradan çıkayım en iyisi..Sizler devam edin ben yokmuşum gibi..
Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 22.04.2010, 22:26   #9
prowise
Tam Üye

İyi de bunlar Türk erkekleri için geçerli değil ki!
Eski 21.11.2020, 02:03   #10
OkyanusunKalbi
WoodStock

Alıntı:
Her zaman saklarım...

Yorumlar çok çirkin. Kadınları aşağılayan böyle erkekleri, ıslak odunla döverim. Kadınlar da böyle pislikler için salya sümük ağlıyor, al birini vur ötekine.. Dünyanın çivisini kim çıkardı?

OkyanusunKalbi'in Mesajına Teşekkür Etti

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
hakkınızdaki, yargısı

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)