Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > İlginç Haberler

İlginç Haberler Sık rastlanılmayan haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 16.09.2021, 17:00   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Baba Vanga'nın Koronavirüs Kehaneti Gerçek mi?

Baba Vanga'nın Koronavirüs Kehaneti Gerçek mi?

Baba Vanga'nın kehanetleri sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Bu kehanetlerle düzenli aralıklarla karşılaşıyoruz. Peki Baba Vanga gerçekten Koronavirüs'ü bildi mi? Baba Vanga'nın Koronavirüs kehaneti gerçek mi?

"Balkanların Nostradamus'u"

Bulgar kahin Baba Vanga, "Balkanların Nostradamus'u" olarak biliniyor. 1911'de doğan Baba Vanga, 1996 yılında hayatını kaybetmişti. Popüler kültüre etkisi ise ölümünden sonra gerçekleşti.

11 Eylül'ü bildiği de iddia edilmişti

14 yıldır mutlaka onun yıllık kehanetlerine denk geliyoruz. Daha önce 11 Eylül saldırılarını ve Brexit sürecini yıllar önce bildiği öne sürülmüştü biliyorsunuz.Ölmeden önce tanışmış

Ölmeden önce tanışmış

İşte size son bomba! Baba Vanga'nın Corona virüsü de yıllar önce bildiği iddia edildi. Bu iddianın sahibi, ölmeden önce Baba Vanga ile tanışan Bulgar sporcu Neshka Stefanova Robeva'ymış.

"Corona hepimizin üzerinde olacak"

Robeva, sosyal medya hesabından şunları demiş: "Baba Vanga, onu yıllar önce ziyaret ettiğimde bana 'Neshka, corona hepimizin üzerinde olacak' demişti. O zaman ne demek istediğini anlamamıştım. Corona kelimesi Bulgarcada koruma anlamına geliyordu. Bütün ülkenin Rusya'nın koruması altında olacağını söylemek istediğini sandımi. Şimdi durumu anladım."

Kehanetlerden geçilmiyor

Robeva'nın açıklamalarından sonra elbette hepimizde aynı korku oluşuyor. Bu kehanetlerin ne kadar bizzat Baba Vanga tarafından söylendiği ise elbette meçhul. İnternet, Baba Vanga kehanetlerinden geçilmiyor!

Kaostan besleniyoruz!

Gerçekliği epey kuşkulu olsa da bu kehanetlere kayıtsız kalmak zor. Çünkü felaket seviyoruz, çünkü kaostan besleniyoruz! Gelin kısaca Baba Vanga'nın internette epey popüler olan diğer kehanetlerine Molatik olalım...

2025'te Avrupa nüfusu azalacak

2023'te yerkürenin yörüngesinde belli bellirsiz bir değişiklik yaşanacak. 2025'te Avrupa'da çok az insan yaşıyor olacak. 2028'de yeni bir enerji çeşidi bulunacak. 2033'te kutuptaki buzullar eridikçe yer kürenin su seviyesi artacak.

2084'te doğa yeniden canlanacak

2046'da tüm vücut organları yeniden üretilip çoğaltılabilecek. 2076'da komünizm tüm dünyaya hakim olacak. 2084'te doğa yeniden canlanacak. 2088'de insanların saniyeler içinde yaşlanmasına sebep olan yeni bir hastalık türeyecek. 2097'de hızlı yaşlanma hastalığı tedavi edilecek.

2164'te hayvanlar yarı insana dönüşecek

2111'de insanlar androide benzer yaşayan robotlara dönüşecek. 2125'te Macaristan, uzaydan sinyaller alacak. 2130'da uzaylıların yardımıyla su altında medeniyetler kurulacak. 2164'te hayvanlar yarı insan haline dönüşecek.

5079'da dünyanın sonu gelecek

2167'de yeni bir din ortaya çıkacak. 2170'de büyük bir kuraklık yaşanacak. 2183'te Mars'ta bir koloni nükleer güç haline gelecek ve Dünya'dan bağımsızlığını talep edecek. 2196'da Asya ve Avrupa ırkları tamamen birbirine karışacak. 4599'da insanlar ölümsüzleşecek. 5079'da dünyanın sonu gelecek! Ne diyorsunuz bu kehanetlere? Fazlasıyla iddialı, değil mi?
KAYNAK
Eski 16.09.2021, 17:28   #2
Megan
Uzman Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Baba Vanga'nın Koronavirüs Kehaneti Gerçek mi?

Androide donusmek icin 2111 beklemeye gerek yok.Cunku onla ilgili calismalar hizla ilerliyor.
Noroling deneyleri hemen hemen tamamlandi,buyuk ihtimalle de yilbasindan sonra kismen uygulamaya baslanicak.
Reklamlara bir dikkat edin ,yavas yavas 5 g telefonlar hayatimiza sokuluyor.
Bu android yasamin ilk ayak sesleri.

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
2 Üyemiz Megan'in Mesajına Teşekkür Etti.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
baba, gerçek, kehaneti, koronavirüs, vanganın

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)