Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Türkiye ve Dünyadan Haberler > Ülkemiz ve Dünya Gündemi

Ülkemiz ve Dünya Gündemi Ülkemizde ve Dünyada yaşanan gelişmelere dair haberler

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 11.03.2013, 12:33   #1
Ekin
Başına Buyruk

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 4+4+4 sistemi 4 ayda çöktü!

4+4+4 sistemi 4 ayda çöktü!..
Okullara gönderilen yazıda, “2013-2014 eğitim öğretim yılında şubelerin
öğrencilerin aylarına göre oluşturulması” istendi.
YENİ Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın ilk icraatı, fikirbabalığını yaptığı söylenen ve 66 ayını doldurançocukların ilkokula başlamalarını zorunlu kılan 4+4+4 eğitim sisteminden geri adım atmak oldu. Milli eğitim müdürlüklerinin, şubat ayı başında okullara gönderdiği
yazıda, 60-66 aylık çocuklarla 66-80 aylık çocukların aynı sınıfta eğitim almalarının hem bedensel, hem de pedagojik yönden olumsuzluklara neden olduğunun bakanlık denetçilerince tespit edildiği belirtildi.

Aya göre şube…
Okullara gönderilen yazıda, “2013-2014 eğitim öğretim yılında şubelerin öğrencilerin aylarına göre oluşturulması” istendi. Ancak halen bir arada okuyan 60-80 ay arası çocukların durumun ne olacağı ise merak konusu oldu.

Asuman ARANCA
Kaynak
Eski 11.03.2013, 13:23   #2
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Standart Cevap: 4+4+4 sistemi 4 ayda çöktü!

(4+4+4 )/4 = ? ....

Bu problem çözülmez iyice sıyırdı bunlar hesap makinesi olmadan iki kere ikiyi biliyorlar mı ki? (çok ciddiyim aptal ordusu tarafından yönetiliyoruz, tayyip hariç)

Alıntı:
Okullara gönderilen yazıda, “2013-2014 eğitim öğretim yılında şubelerin öğrencilerin aylarına göre oluşturulması” istendi. Ancak halen bir arada okuyan 60-80 ay arası çocukların durumun ne olacağı ise merak konusu oldu.
Tabi o kadar sınıf o kadar okul o kadar öğretmen varsa
Eski 11.03.2013, 15:51   #3
Mine-L Aşk
Üye

Deneme yanılma yöntemi uyguluyorlar .

3-5-2 falanda olabilir ilerleyen zamanlarda .
Eski 11.03.2013, 15:55   #4
Ekin
Başına Buyruk

Futbol takımı mübarek. Çok insanın hayatını kararttılar ve gittikçe iyice saçmalamanın zirvesine ulaşıyorlar.
Bu sistem karmaşasında eğitilen çocuklara gençlerin bütün hayatı mahvediliyor.
Yani gelecek nesillerin hayatı karartıldı. Gelecek nesilde bizim ülkenin geleceği demek olduğuna göre. Bu ülkenin geleceğinin içine ediyorlar kısaca.
Eski 11.03.2013, 16:04   #5
Kartal
Müdavim

Ülkenin geleceğini yetiştirecek bir sistemde rezillikler, kepazelik diz boyu.! Bizim basında birkaç köşe yazarı haricinde kimsenin umurunda değil.

Başka iktidar döneminde bu başarısızlık olsa kıyameti koparırlardı. Adınada demokrasi, tarafsızlık derlerdi.Nasıl bir demokrasi ve tarafsızlık anlayışıysa! Hadi konuşun yazında görelim demokrasinizi.! Sistem çöktü, yapılan harcamalarda cabası, nasılsa hesap soran halk yok.
2 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.
Eski 11.03.2013, 16:14   #6
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Alıntı:
Sistem çöktü, yapılan harcamalarda cabası, nasılsa hesap soran halk yok.
Ne harcaması sayın Kartal 34 adamlar ceplerini dolduruyorlar işte

Not : sinirlerim kaldırmadığı için artık gülüyorum bu tip olaylara (ağlanacak halimize gülüyorum)
Eski 11.03.2013, 16:21   #7
Kartal
Müdavim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeynep Sappho Mesajı göster
Ne harcaması sayın Kartal 34 adamlar ceplerini dolduruyorlar işte

Not : sinirlerim kaldırmadığı için artık gülüyorum bu tip olaylara (ağlanacak halimize gülüyorum)
Bende öyle, sinirleniyorum bir vatandaş olarak, vergilerimizi veriyoruz, hesap soramıyoruz. Bırak sormayı, hesap verecek konuma sokuluyoruz. Bazen böyle saçmalıkları insanlarımızın görememesi, çok önemsizmiş gibi yaklaşmalarına tahammül edemiyorum. Az yaa, çok az bir düşün bu kadarmı kalitesizleştik.
Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti
Eski 11.03.2013, 16:54   #8
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Kalitesizleştik demeyelim efendim aptallaştırıldık halifelik sisteminden gelen bir toplumuz tam halifelik kaldırıldı cumhuriyet geldi derken çok partili döneme geçiş sürecimizde bile ulu önder çok zorlanmış hatta kayıplar verilmiştir. her şey yoluna girecek derken darbeler devrin ayaklanmalarının iç çatışmaları... millet sükunete aç kalmış karınları ezelden aç olduğu için doymak akıllarına gelmiyor Osmanlı döneminde alışılan vergi rüşvet altında büyüyenlerin torunları olarak böyle gördük görmesine ya pek az kişi okuyup gerçekleri öğrenmek için çaba göstermiştir. Zira Kemal Sunal filmlerini bile tersten algılayan TV toplumunun tüm hayatı dizi karakterleri ve senaryosundan ibaret olmuştur.

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
4+4+4, ayda, çöktü, eğitim, göre, sistemi

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)