Forum Gerçek

AnasayfaForumları Okundu Kabul Et Bugünkü Mesajlar
Geri git   Forum Gerçek > Maksat Muhabbet Olsun > Astroloji | Mitoloji

Astroloji | Mitoloji Burçlar, fallar ve rüya tabirleri

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Eski 06.02.2021, 15:07   #1
Canan
Çiçekci kız

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Dağdan Gürültüyle İnecek. Pes Artık! Sen İnsan mısın Kassandra

Dağdan Gürültüyle İnecek. Pes Artık! Sen İnsan mısın Kassandra

Öngörülerinin hepsi tek tek çıkan ünlü astrolog Kassandra, şubat ayının 2'sinde yazdıklarının bir kısmı 48 saat içinde gerçekleşti. Ünlü sanatçı Hilal Coşkuner'in ölümünü de bilen Kassandra bugün "Dağdan gürültüyle inecek" giyerek ülkemizdeki çığ tehlikesine dikkat çekti. Yorumlarının hepsi tek tek gerçekleşen Kassandra'ya nasıl her şeyi biliyorsun" yorumları yapılıyor.

Dediklerinin hepsi bir bir çıkan ünlülerin astroloğu Kassandra'nın söylediklerinin tamamına yakını bir kaç gün içinde gerçekleşmesi şaşkınlık yaratıyor. Bu ayın 2'sinde bir sanatçımız hayatını kaybedecek diyen Kassandra'nın bu sözünün üzerinden 48 saat geçmeden ünlü sanatçımız Hilal Coşkuner yaşamını yitirdi. Bu vefat ünlü astroloğu adeta bunalıma soktu. Yakın çevresine "Keske yanılsaydım" diyen Kassandra insanlara uyarıda bulundu..

Bugün Merkür-Plüton kavuşacak diyen ünlülerin ünlülerin astroloğu Kassandra "Bu hiç iyi bir şey değil. Ciddi şekilde bizleri uyarıyor. Güç savaşları yaşanacak. Bizler de çeşitli baskılara maruz kalacağız. Bunun tek sorumlusu Merkür ile Plüton'un buluşmasıdır" diye konuştu.

Endonezya ve Filipinler'de şiddetli depremleri de bilen Kassandra "Depremler olmaya devam edecek. Yıkıcı deprem olacağını küremde yine göremedim. İnşallah da yaşamım boyunca göremem. Çünkü depreme yakalanan biri olarak neler yaşandığını çok iyi biliyorum" diye konuştu.

Bugün "Dağdan gürültüyle gelecek" diyen Kassandra, "Doğu Anadolu Bölgesi'nde çığ tephlikesi yaşanacak. Can kaybı olmaması tek tesellim olacak. Ayrıca bu bölgede sel baskınları da yaşayacak. İnsanlarımız çok dikkatli olsun. 'Bana bir şey olmaz' denmemeli. Aksine tedbirler üst seviyeye çıkartılmalı" yorumunu yaptı.

Kaynak

Bu Sayfayı Paylaşabilirsiniz

Etiketler
artık, dağdan, gürültüyle, inecek, insan, kassandra, mısın, İnecek, İnsan

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)