Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.04.2021, 23:39   #44
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Astroloji ile Öngörü

@HBalikavlayan
·
3s
Denizden gelen fırtına.... Göklerin içinden....

Hülya Balıkavlayan Parlayan yıldız
@HBalikavlayan
·
3s
Jeomanyetik fırtınalar ilerliyor ve yükseliyor. Uzayda büyük bir fırtına başladı ve yaklaşıyor. Dünyanın manyetik alanına sorunlar oluşturacaktır. Ve gelen enerjilere titreşimlere duyarlıysak daha da yoğun hissedeceğiz.

@HBalikavlayan
·
3s
Bunlar öncelikle başta basınç, bedende karıncalanma uyuyamama konsantrasyon sağlayamama gibi etkiler olarak gözlemlenecektir. Sistem temizlenmesi yenilenmesi olarak özellikle ense kökünde bazı ağrı sızı basınç oluşacaktır. Yüksek frekans yüklemesi.. Dayanın... İzin verin...

@HBalikavlayan
·
16 Nis
Bu ülkeyi korur gibi gözüküp korkaklığından sesini çıkaramayan tüm ******** onursuzlara omurgasızlara selam olsun....

@HBalikavlayan
·
16 Nis
Ülkemizi yok edenler içerde de dışarıda da.... Dibe inmeye devam.... Bakalım ilk isyanı kim başlatacak?

@HBalikavlayan
·
15 Nis
Bir an ama tek bir saniye nerede olduğunu unutanlar anlık algılayamayanlar kimler?

@HBalikavlayan
·
15 Nis
Bulunduğun mekandayken birden aniden anlık başka bir mekana veya boyuta gel git yapanlar kimler bakalım şu son 10 gündür?

@HBalikavlayan
·
10 Nis
2. Kere yazıyorum çocukları koruyun.... 23 Nisan başlangıç olabilir hastalık konusunda.... Bağışıklık kas sistemini güçlendirin...

Arada unutuyorum olunca farkediyorum.

Deprem bulutları yer tayin etmeye çalışıyorum demişti.Bugün Datçada 5,3 deprem olmuş.

Bu günde bir şeyler söylemiş buraya not edelim bakalım

2 Üyemiz NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti.