Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.04.2012, 19:31   #12
Bliss
Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: ''Pembe Giyen Kadınlar Olgun Değil''

Elinden cep telefonunu düşürmeyen kadın veya erkek olsun bana göre çok iticidir..İnsanın sevgilisi ile sürekli mesajlaşması bana göre anca ergenlik çağlarında kalmalı,ileriki yaşlarda komik oluyor..Bu yazıdaki haklılık payı; evet sürekli elinde tıkır tıkır cep telefonunda olanlar internette facede ,twitterde cirit atıyorlar benden uzak dursun böyleleri.

Pembe giyen kadınlarda büyümek istemeyen şımarıklar olarak geliyorlar. böyle birisini bir forumda görmüştüm aklı başında değildi.kendine pembiş dedirtirdi

Aklıma gelmişken mini eteği 30 un üstü hadi abartayım 35 in üstü giymesin çok itici duruyor.Bir modacı demişti ki: 30 un üstü mini etek giyince şirin,sexi değil fantazi peşinde koşan sex manyağı gibi duruyor demişti..Herkes yaşına göre giyinsin.Bir mağazaya giriyorum elime bir kıyafet alıyorum ,yanıma gelip geçkin bir teyzem onu alınca tiksinip bırakıyorum.Bizle aşık atıyorlar. bu ne ya zevkimden ettiler beni :/ Fizik düzgün olabilir ama önünü dönünce o surat herşeyi belli ediyor.

30 üstü de erkek/kadın ceplerle tıkır rıkır mesajlaşmamalı.Herkes hanım hanımcık/beyefendi olmalı :P