Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.2023, 17:33   #3
Insanlikarayan
Müdavim

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Bir Partiden Daha Kılıçdaroğlu'na Destek Kararı Çıktı: Samanyolu Gal

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
Suriyeliler olmasa Erdoğan’ın kemik oyu %24 en fazla %30’dur.

Daha evvel Secmenlerine Müsade verdigi Beton Mezarliklarda öldürmeseydi, tabiki oy orani daha fazla olurdu!.

Dün biraz stresli gecti diyecegim ama tam karar vermis degilim!.

Yeni Motorsiklet kiyafeti almak icin biraz uzaga gitmis, Secim Planlarim az daha alt üst olmustu!.

(*) Halbuki Söförümle bayagi bilgi alis verisi bile yaptik secim yüzünden!.

Bütün yapmak istedigim alis veristen sonra, eve geldigimde üc kisiyi daha tahrik edip, secime sürükledim!.

Pazar günü Secim icin Frankfurta gittigimde, Konsoloslugun cikis kapisina kadar kuyruk vardi!.

Kuyrugun uzunlugunu bilebilmek icin sonuna kadar gittigimde, birde kuyrukta bir tanidik bile cikti, su son I9-Intel Prozesörlü Bilgisayari yaptigim Bilgisayarin sahibi!.

Birde Ismimle cagirdigi icin, bu durumda Rengimi gösterme mecburiyeti hissettim kendimde!.

Biliyormusun ne diyorlar diye sesli söyleyerek?.

Patates Sogan Güle Güle Erdogan!.

Kuyrukta beni duyanlarin yüzleri birden bana cevrildi!.

(*) Sinan ogan davasindada beni ikna etmeye calismisti!.

Dün onunla bulustugumda, Tuzluguda yanimda götürmüs, Sinan Ogan davasina dayndigimda yanimda götürdügüm Tuzlugu göstermistim!.

O kadar Yüzsüz olmasaydim, 5000 Euroyu Motor Kaputuna atip, beni oy vermekten bile vaz gecire bilecek bir sahisti anliyacaginiz!.

Bu dava Boyun Borcu olup, 100 000 Euro bile oraya birakmis olsa, yeniden Huyumdan vaz gecmiyecegimi aciklamistim!.

Demekki AKEPE, AK-Trollerini dogru dürüst besliyemiyormu?.

-Gurbet Ellerde Aldatılamadı-

Türkiyede
yasamasa bile!.
Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti