Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.11.2020, 17:35   #6
NaNaNe
Ne Mutlu Türküm Diyene

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Corona Virüsünün İlacı Burnumuzun Dibindeymiş: Aspirin İle İlgili De

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi OkyanusunKalbi Mesajı göster
Coraspin gibi kan sulandırıcıları normal vatandaşlar içmiyor herhalde canım, doktorlar öneriyor ki içiyorlar. Doktorların bildiği ilacı insanlar bulacak değil ya, tedavisini doktorlar bulmasa hastalar nasıl uygulasın. Kronik tansiyon ve kalp hastaları kan sulandırıcı hep kullanır benim annem babam günde bir tane kan sulandırıcı içerler. Raporlu ilaçlar bunlar. Bu tedavi eskiden beri vardı korona çıkmadan önce kanserden korunmak için asprin için denilirdi. İşin içinde komplo teorileri varsa suçlusu doktorlar değil. Hep işte o ekranlara çıkan uzman bozuntuları var ya, tansiyon ilacı kullanmayın sarımsak yiyin vs diyenler yüzünden böyle. Asıl kronik hastaları ölüme terkedenler bu kişiler..Çürük halkı ayıklama operasyonları daha o zaman başladı.

Benim eşimde içiyor günde bir tane çok sigara içtiği için kanı sulandırıyor diye yıllardır.Arada bir ara verip içiyor.

Bu işe çanak tutan doktor sayısı çok fazla.

Evet önce bizleri çürüttüler yediklerimiz içtiklerimizle (GDO lu ürünlerle) Koronik hastalıklar öyle çoğaldı.

Kendimiz ekemiyoruz biçemiyoruz saman bile yurt dışından geliyor gerisini biliyorsun.Onların bize dayattıklarını yemek zorunda bırakılıyoruz.Bünyemizi zayıflatıyorlar yani.

(Yinede hala sağlam kalan varsa işte o sağlam nesil)

Artık doğru dürüst doktorda yok hani geçen gün gördük dua yazıyor arık doktorlar.
İşimiz zor canım benim işimiz çok zor.

Paranoya ya bağlamak istemiyorum ama durum ve sonuç ortada.

NaNaNe'in Mesajına Teşekkür Etti